Курсы Project Manager Online: Управление проектами обучение с нуля

Ще однією перевагою цієї професії є те, що проджект-менеджери за необхідності можуть працювати віддалено з будь-якого куточка світу. Освоїти професію проджект-менеджера в Україні допоможеProject Manager курс від WIZECLUB. Цей вид навчання не підійде для фахівців, які успішно працюють і які вже знають усі особливості цієї програми. Для управління колективом існують різні моделі, що використовуються відповідно до особливостей завдання. Це можуть бути методологія Agile, Scrum і методика Waterfall. Якщо ви не задоволені поточною кар’єрою та заробітком, Project Management стане для вас комфортним входом у прибуткову та зростаючу IT-індустрію.

project manager навчання

Сподобалися лекції, які підкріплюються окремими презентаціями. Усі матеріали змістовні та дійсно допомогли зрозуміти напрямок та особливості професії з 0. З’явилося розуміння усіх етапів, умов, організації, документації ПМа. Не маючи жодного досвіду в ІТ сфері, пройшовши першу співбесіду я одразу отримала офер, готуючись виключно на матеріалах з Projector. Ще в період березня 2022, фактично, коли всі ентрі позиції були заморожені.

Забронювати місце на курсі

Наш курс з проєктного менеджменту навчить тебе організовувати роботу команди, вести документацію та керувати проєктами за принципами Waterfall, Agile та Scrum. Після закінчення курсу видаються сертифікати, що дасть змогу слухачеві знайти нову роботу в IT сфері. Під час курсів учні знайомляться з корисною інформацією для ведення продуктивної роботи за обраним напрямом.

  • Оскільки це міжнародні іспити, які не є частиною програми Академії, підготовка до них та їх проходження відбувається окремо.
  • Ви вивчите як основи, необхідні для старту, так і складні теми — у такий спосіб ви плавно нарощуватимете базу знань і швидко засвоюватимете їх.
  • Реальний досвід тренера-практикав менеджменті IT-проєктів та команд.
  • Починати кар‘єру в IT з розробки — не обов‘язково.
  • Зареєструйся та пройди тест на визначення твого рівня підготовки до навчання.

Перепечатка материалов dev.ua возможна только при письменном согласии редакции. Формувати команду та планувати людські ресурси, вміти працювати з конфліктами. Керувати вимогами та змінами у проекті, визначати та керувати ризиками.

Де вчитись на Рroject-manager

Залишайте заявку – ми зателефонуємо вам, розповімо усі деталі про програму курсу та забронюємо місце у групі. Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Опануйте другу спеціальність, навчаючись в університеті. Отримуйте практичний досвід та заробляйте гроші, будучи студентом.

project manager навчання

Запишіться до нас на безкоштовний візит, і ми протестуємо ваші знання та за необхідності допоможемо підготуватися. Бізнес-аналіз basic Бізнес-аналітика — процес збору та обробки інформації для прийняття бізнес-рішень. Курс спрямований на практику з побудови діаграм бізнес-процесів і розуміння крос-командної взаємодії. Можна, але важливо встигати виконувати домашні завдання, які ви отримуватимете після кожного заняття. Загалом матеріали курсу корисні та можуть застосовуватись у будь-якій сфері проєктного менеджменту.

Програма курсу «Управління проектами (за стандартом PMI)»

Дуже сподіваюся, що всі куратори ваших курсів такі самі професіонали, як і Льоша. За три місяці ми розкажемо про каскадну й ітеративну моделі розробки у проєктному менеджменті та про те, де краще їх застосовувати. Розберемось, як виконувати вимоги клієнта без шкоди для команди й навіщо самостійно оцінювати ефективність своєї роботи. Проджект менеджер має зрозуміти й прийняти, що клієнти теж люди. Що навіть найідеальніший план роботи можна зруйнувати одним повідомленням.

Понад 6 років досвіду на посаді менеджерки. Працювала з великими ентерпрайз клієнтами. Після закінчення курсу ви будете відчувати підтримку завдяки Web Academy Club, яке вже зараз налічує тисячі IT-фахівців.

Онлайн курси Project Management Pro з нуля в ITEA проходять за такими етапами:

І ці проекти можуть бути пов’язані не тільки з робробкою програмного забезпечення, але і з сервісом, логістикою, реалізацією інших задач тощо. На занятті ти розберешся з термінологією проєктних менеджерів, щоб в процесі роботи не плутатися в визначеннях та поняттях. У описах вакансій Project Manager часто зустрічаються такі вимоги, як комунікації, управління ризиками, ведення проєктної документації, розподіл ресурсів та бюджету. Від наших фахівців ти дізнаєшся, де шукати вакансії за твоїм напрямом, отримаєш теоретичні матеріали зі складання резюме, написання листів, проходження співбесід.

Напрямок “Управління проєктами” підходить як новачкам в проєктному менеджменті та бізнес-аналізі, так і чинним фахівцям. Кар’єрний центр ITEA допоможе тобі пройти стажування в крутих компаніях, які співпрацюють з нами через портал JunGo. Щоб полегшити пошук роботи, ми зареєструємо тебе https://deveducation.com/uk/courses/project-management/ на цьому ресурсі після завершення курсу. Ти можеш знайти місце, де отримаєш ще більше досвіду й де не будуть вимагати знання програмування. Курси для початківців та просунутих спеціалістів допоможуть тобі сформувати навички роботи з MS Project (чи іншою альтернативною системою) і Jira.

Підтвердіть вашу ел. пошту

Великий плюс – кілька лекцій про грамотне ведення комунікації з командою, керівництвом та клієнтами, підкріплені цінними практичними порадами. Напевно, це і є одна з основних якостей менеджера – підібрати потрібні слова в тій чи іншій ситуації, мотивувати та задати правильний настрій робочого процесу. Курс також охоплював кілька лекцій щодо технічних понять та процесів розробки, наприклад про архітектуру продукту нам додатково розповів Микола Мамаєв, delivery manager. Оскільки професія Project Manager затребувана на ринку праці, багато студентів знаходять роботу ще під час навчання та можуть повернути його вартість ще до завершення курсу. Закінчивши Project Manager курси в ITEA, можна відправити резюме в бажану компанію.

Віталій Недождій

Куратору не все одно, з чим ти йдеш із його занять. У Вас не буде труднощів з паркінгом автомобіля – на території велика паркувальна зона, а якщо у Вас електрокар, то знайдеться місце для його підзарядки поки Ви на навчанні. Практичні заняття з викладачем раз на тиждень 120 хв + сесія питання/відповідь. Відеозаписи кожного заняття завжди доступні, ви можете повернутись до них у зручний час. Академія навчання ІТ ITEA прагне відкрито і в зрозумілій формі повідомляти своїм користувачам про те, як збираються і обробляються їх персональні дані.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *